Artur Tarcz
Radca Prawny

Członek Krajowej Izby Radców Prawnych oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Uprawnienia zawodowe uzyskane w drodze ukończenia aplikacji radcowskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi.

Absolwent Podyplomowych Studiów Prawa Podatkowego prowadzonych przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Wieloletnie wszechstronne doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej – począwszy od roku 2003, kolejno jako asystent radcy prawnego, następnie aplikant radcowski a od 2008 roku jako radca prawny.

Od początku ścieżki zawodowej w 2003 r. specjalizujący się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów z sektora paszowego i agro. W okresie 2014-2020 jako in-house lawyer obsługa prawna wiodącego producenta pasz – spółki z kapitałem holenderskim

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Marta Kwiatkowska-Tarcz
Adwokat

Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Wieloletnie wszechstronne doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej oraz obsłudze prawnej, zarówno osób fizycznych jak i jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców.

Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.